Microsoft Office Professional Plus

2010 Beta

3.3

7

Ünlü programın yeni versiyonu, üstelik çok daha fazla özellikli

878.6k

Bu uygulamayı oyla

Microsoft Office Professional Plus 2010 herkes tarafından bilinen Excel, PowerPoint, Word ve Outlook’un en son güncellemelerinin yanı sıra dosyaları eş zamanlamak için yeni yöntemler sunan SharePoint Workspace gibi yeni uygulamaları barındıran Microsoft’un yeni Office Suite paketidir.

Microsoft Word 2010 önceki Microsoft Office versiyonlarından daha istikrarlı ve hızlıdır ve yeni çevrimiçi kaydetme özelliği sayesinde size belgelerinize herhangi bir bilgisayardan erişim yapma şansını sunar. Sonrasında dosyanızı çevrimiçi olarak kaydedebilir ve evinizden ya da başka bir bilgisayardan düzelmeye devam edebilirsiniz.

Microsoft PowerPoint 2010 artık şimdiye dek hiç olmadığı kadar sinematografik sunular hazırlamak için olağanüstü bir gelişim anlamına geliyor ve program yeni geçiş efektleri ve video, müzik ve resim düzeltme araçları içeriyor.

Yeni Outlook 2010 da yeni seçenek ve özelliklerle eskisinden daha güçlü bir şekilde karşımıza çıkıyor. Programın ara yüzü çok daha rahat ve kullanışlı: Tüm e-posta hesaplarınızı senkronize edebilir ve Outlook’u tek gelen kutunuz olarak kullanabilirsiniz.

Son olarak, Access, Publisher, Excel ve OneNote da birçok değişime maruz kalmış. Yalnızca görsel şeklinde değil performans olarak da. Birkaç dakika kullandıktan sonra hemen fark edeceğiniz gibi eskisinden çok daha iyi çalışıyorlar ve bu küçük değişiklikler onların kullanımını basitleştirmek ve hızlandırmak dışında sizin kullanımınıza kesinlikle engel teşkil etmiyor.

Microsoft Office Professional Plus 2010 önceki versiyona kıyasla harika bir ilerleme göstermiş. İlk kez yeni bir versiyonun bir çok noktada bu kadar az kaynak harcayarak çalıştığına şahit oluyoruz.

Şüphesiz, Microsoft Office Professional Plus 2010 her kullanıcı için uygun. Tabii ki Microsoft Office’e aşinasınız: Nasıl çalıştığını deneyin ve neden bu denli ünlü olduğunu anlayın.
Notlar

Microsoft'un web sitesinden kayıt yaptırabilirsiniz.

Uptodown X